HAKKIMIZDA

Önder Asansör kurulduğu günden bu güne,güven ve kalite standartlarına bağlı kalarak çalışmalarına devam etmiş ve bugün sektörün önde gelen firmalarından birisi olarak Türk ekonomisindeki yerini almıştır.

Üretimini yaptığı her üründe titiz ve özenli çalışmayı ilke edinmiş olan Önder Asansör; küçük veya büyük ayrımı yapmaksızın içinde bulunduğu her projenin söz verilen tarihte teslimi ve satış sonrası destek garantisi konularında da aynı titizliği göstermektedir.

Değişen ve hızla gelişen teknolojiyi takip ederek tasarım ve kaliteyle bütünleştirdiği ürün yelpazesine, CASADOOR markasıyla yarı ve tam otomatik kapı imalatını da ekleyen Önder Asansör, bize duyduğunuz güvenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Amatör ruhla profesyonel hizmet” sloganıyla sürdürdüğümüz yükselişimizde alın teri ve emeği olan tüm çalışanlarımıza, bize duydukları güven ile saygınlığımızı perçinleyen dostlarımıza, tatlı rekabetleri sayesinde çalışma performansımızı arttıran meslektaşlarımıza Sonsuz teşekkürlerimizle…

Misyon

  • İyileştirme,geliştirme ve büyüme hedefiyle kaliteli ürünler ve hizmetler sunmak.
  • Yüksek çalışma performansımız ile sektöre ve ulusal ekonomiye katkı sağlayan bir kuruluş olmak.
  • Profesyonel ekibimiz ile saygınlığımızı pekiştirecek yeni başarılara imza atmak.

Vizyon
20 yılı aşkın geçmişimizden aldığımız bilgi ve deneyimi; güçlü işbirlikleri,nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştiren, ÖNDER ASANSÖR sektörün önde gelen bir kuruluşudur.